CRCW0402910KFKED Vishay Dale THICK FILM RESISTOR, 0402, 910KOHM, 1%, 63mW, FULL REEL
Part Nnumber
CRCW0402910KFKED
Description
THICK FILM RESISTOR, 0402, 910KOHM, 1%, 63mW, FULL REEL
Producer
Vishay Dale
Basic price
MSL: MSL 1 - Unlimited Packaging: Tape & Reel Power Rating: 63mW Product Range: VISHAY - AEC-Q200 CRCW Series Resistance: 910kohm Resistance Tolerance: ± 1% Resistor Case Style: 0402 [1005 Metric] Resistor Element Type: Thick Film SVHC: To Be Advised Temperature Coefficient: ± 100ppm/K Voltage Rating: 50V
Following Parts
Random Products
(keyword CRCW0402910KFKED Vishay Dale THICK FILM RESISTOR, 0402, 910KOHM, 1%, 63mW, FULL REEL)